Consultatie
Twijfelt u of een verwijzing passend is? Overleg gerust met ons.
We denken graag met u mee. Als huisarts of POH-GGZ kunt u bij Centiv terecht voor casusgerichte consultatie. Heeft u twijfels over een verwijzing, of wilt u sparren over een specifieke situatie? Neem dan gerust contact met ons op.
Met zo’n vijftien huisartsenpraktijken overleggen we al regelmatig met hun POH-GGZ over casuïstiek. Deze overleggen helpen om samen te leren, de samenwerking te versterken en betere zorg te bieden. In de meeste gevallen geldt dit overleg als declarabele tijd voor de POH-GGZ en zijn er geen kosten voor de praktijk.
Bent u aangesloten bij Synchroon, PoZoB, DOH, Provico/Cohesie, NEO ggz, Pro Praktijksteun, Syntein of Meditta? Dan is deze consultatie voor u kosteloos. U kunt ons eenvoudig bellen en kiezen voor optie "1" voor intercollegiaal overleg. We plannen dan zo snel mogelijk een moment in. Ook kunt u gebruikmaken van 1-2-3Consultatie. Meestal vindt de consultatie telefonisch plaats.
Benieuwd wat Centiv kan betekenen voor uw patiënt? Bekijk hier onze actuele verwijskaart of neem contact met ons op voor overleg.